Розвиток нашої компанії спрямував нас на шлях вдосконалення послуг яких потребують наші клієнти. Лабораторна пивоварня «Юнітек» це надзвичайна можливість для наших клієнтів спільно з нашими технологами розробити  та зварити пробну партію пива. Технологічна підтримка та постійний зв’язок з технологами наших партнерів дозволяє вирішувати задачі та приймати виклики різної складності. Широкий спектр інгредієнтів дає можливість до надзвичайної варіативності та не обмежує політ фантазії при розробці найсміливіших експериментальних рецептів.

заторно - сусловарочний котел

затирання солоду та несоложених продуктів варка та охмелення сусла

фльтр чан - вірпул

фільтрація затору, сепарація білкового осаду, можливість охмелення на стадії вірпула

система автоматизації

програмування пауз затирання та сусловаріння

Технічні характеристики лабораторної пивоварні:
Виробник Kaspar Schulz (Німеччина)
2х посудний варочний порядок (250 л гарячого сусла за варку) складається з заторно-сусловарочного котла та фільтр чану який також виконує роль гідроциклонного апарату (вірпул), також оснащений парогенератором, баком гарячої води, пластинчатим теплообмінником та системою автоматизації яка дозволяє робити в автоматичному режимі затирання та кип’ятіння сусла.
Бродильне відділення оснащене: 4-ма ЦКТ робочим об’ємом 500 літрів та сконструйовані для роботи під тиском до 3-х бар, оснащені 2-х рівневими рубашками охолодження (конусна частина та циліндрична) . 4-ма горизонтальними форфасами робочим об’ємом 500 літрів (тиск до 3х бар).
Допоміжне обладнання – пристрій для холодного охмелення (hopRocket), система наливу у скляні пляшки (об’ємом від 0,5 до 1,0 л.), налив ПЕТ, налив КЕГ.

ЦКТ

ємності бродіння (бродіння і доброжування в одній ємності), робочий тиск до 3 бар

розподілення холоду

двох - секціна система охолодження (конусна частина та циліндрична)

система автоматизації

управління температурними режимами бродіння у ЦКТ

санітація

ємнсті обладнання СІР головками для очищення та дезинфекції

форфаси

зберігання та лагерування пива, система працює з мішками (Inliners) для запобігання зараженню та надмірної газації

hopRocket

маємо можливість охмелення пива на стадії дозрівання (холодне охмелення), дозволяє експерементувати також з різними спеціями

система наливу

налив пива за бажанням клієнта у скляні пляшки 0,5л 1,0л, ПЕТ плящку, КЕГ