«Did you Know?» Що таке Bockbier?

«Did you Know?» Що таке Bockbier?

Bockbier почали варити ще у XIV столітті у нижньо-саксонському містечку Einbeck. Це пиво було відомим у багатьох містах середньовічного світу . Одним із міст в якому Bockbier набув популярності став і Мюнхен. Саме там і відбулися трансформації у назві пива з «Einbeck» по назві місця народження цього сорту до «Oambock», а згодом і до звичного нам «Bockbier». Часто ви можете побачити на етикетках з цим пивом зображеня козла, це пов’язано з тим, що ein Bock співзвучно із словом «козел».

Bockbier варять з високою початковою щільністю від 16% до 18%. Якщо більше 18% то таді таке пиво називають «Doppelbock».

Також варять сезонні варіації такі як: Maibock (травневий або весняний), Herbstbock (осінній), та Weihnachtsbock (різдвяний). Maibock зазвичай легший та менш гіркий, Weihnachtsbock – повнотілий, повніший та м’якший.

Виробництво Bockbier вимагає багатьох знань та навичок пивовара, оскільки вимагає варок з високим виходом екстракту та тривалого бродіння і зберігання. Незважаючи на невисокий ступінь зброджування 65-75%, Bockbier зазвичай має вміст алкоголю приблизно 7 об.%.