Pale Wheat Malt Weyermann® Malty Monday

Pale Wheat Malt Weyermann® Malty Monday

Вітаємо з першим днем Весни! У цей день хочемо нагадати Вам смак справжньої Баварії – смак пшеничного пива. То ж сьогодні у Weyermann® Malty Monday особливий гість Pale Wheat Malt Weyermann® – Світлий Пшеничний Солод Weyermann®.

Pale Wheat Malt Weyermann® належить до лінійки пшеничних солодів Weyermann®, до якої також належать Dark Wheat Malt, Caramel Wheat Malt Carawheat®, Oak Smoked Wheat Malt та Chocolate Wheat Malt.

Pale Wheat Malt Weyermann® з показником  3,0 до 5,0 EBC буде ідеальним у виборі, коли йдеться про класичне пшеничне пиво,  “Kölsch”, “Altbier”, “Schankbier” верхового бродіння, легке пиво, або безалкогольне пиво. Сировина вирощується у Франконії, та ретельно відібрана спеціалістами Weyermann®.

З додаванням до 80% (для високих відсотків у засипу необхідний заторний фільтр – прес), особливо виділяється типовий аромат пива верхнього бродіння, та підкреслюється аромат пшениці.

Pale Wheat Malt Weyermann® ідеально підходить для створення «повнотілого» пива.

Пивні експерти та сомельє, дегустуючи дають такі характеристики смаку як ноти випічки, хлібну скоринку, збалансовані ноти ванілі, меду та горіхів.

Бажаємо “щасливого пивоваріння” в будь-якій точці світу, з Pale Wheat Malt Weyermann®!