Did you Know? Виробництво віскі з солодом Weyermann®, Pilsner або Diastatic?

Did you Know? Виробництво віскі з солодом Weyermann®, Pilsner або Diastatic?

Багато виробників дистилятів, у тому числі віскі, задають питання: який солод Weyermann® їм варто використовувати, Pilsner або Diastatic?

Відповісти на це питання легко: краще використати Diastatic Weyermann®, солод із високою діастатичною силою.

На відміну від виробництва пива в Німеччині, де для пивоваріння можна використовувати лише солод, виробники дистилятів також можуть використовувати несоложену сировину. Несоложений ячмінь або інша сировина, що містить крохмаль, наприклад: пшениця, спельта, жито, кукурудза тощо. Оскільки сире зерно не проходить процес солодування, зерно не містить необхідної ферментної активності для отримання цукрів із крохмалю.

Дефіцит ферментів у сирому зерні можна компенсувати, використовуючи високодіастатичний солод Weyermann®. Diastatic Weyermann® має особливо високу ферментативну силу, яку також називають діастатичною силою. Незважаючи на використання сирого зерна, високий вихід досягається під час затирання, а згодом і під час дистиляції, повністю природним шляхом і без додавання технічних ферментів.

Якщо говорити про односолодовий віскі, то він повинен бути виготовлений з ячмінного солоду, якщо використовується інша сировина, віскі не може називатись односолодовим. Якщо ви плануєте виготовити саме односолодовий віскі, вам підійдуть всі, так звані «основні», солоди Weyermann® в тому числі і солод Pilsner Weyermann®. Оскільки «основні» солоди мають достатню ферментативну активність, використання  Diastatic Weyermann® у цьому випадку не є необхідним.