«Did you know?» Історія пакування пива

«Did you know?» Історія пакування пива

У давні часи пиво закупорювали так, як зараз закривають пляшки із шампанським, корком та дротом (мюзле). Але з винайдення бугельної пробки у 1875 році німецьким винахідником Ніколаєм Фіцнером все змінило. Цей винахід не лише вирішив проблему з пакуванням під великим тиском, а також зробив можливим закрити вже відкриту пляшку. Цей метод закупорювання пляшки став звичайним у всьому світі аж до винайдення кроненпробки.

Кроненпробка була винайдена 1892 року Вільямом Пейнтером у Балтиморі, Меріленд. Винахідником була заснована компанія Crown Cork & Seal Company. У середини 50х років ХХ століття пробка зазнала змін – ущільнюючий матеріал (прокладка між пробкою та пляшкою) з корку був замінений на PVC.

Бляшанка також була винайдена у США, а першим пивом яке продали у бляшанці було Krueger Cream Ale. Пиво надійшло у продаж В Річмонді, Вірджинія 24 січня 1935 року (рівно через 13 місяців та 19 днів після відміни «сухого закону»). Сама ж компанія The Gottfried Krueger Brewing Company була заснована у 1899 році у Ньюарк, Нью Джерсі німецьким емігрантом. Цікавим є те, що Крюгер вирішив протестувати нове покоління пакування у Річмонді , на випадок якщо нова ідея буде провальною, щоб це не зашкодило його репутації на локальному ринку де компанія вже була добре знаною.