Американський Легкий Лагер (American Light Lager)

Масова часта сухих речовин у початковому суслі – 11%
Алкоголь – 3,8 % об
EBC (колірність) – 6,5

American Light Lager

Засип (100% Weyermann):

Bohemian Malt – 83%

Carapils® Malt – 12%

Затирання (Настійний метод):

мальтозна пауза   62°C – 30 хв.;
пауза оцукрення   67°C – 30 хв.;
пауза оцукрення   72°C – 30 хв.;
перекачка на фільтрацію 78 °C.

Охмелення:

21,5 IBU 
При кип’ятінні (Callista, Triskel),
На вірпул (Callista, Triskel).

Рекомендовані пивні дріжджі:

Загальне враження: дуже карбонізований, майже позбавлений смаку лагер з напрочуд легким тілом, призначений до споживання дуже холодним. Прекрасно освіжає і втамовує спрагу.
Аромат: солодовий аромат дуже легкий або відсутній, якщо є, то може сприйматися як зерновий, солодкавий або з легкими нотами кукурудзи. Хмелевий аромат ледь помітний, проявляється пряними чи квітковими нотами, або взагалі відсутній. Незначний прояв дріжджового характеру (зокрема легка яблучна фруктовість) не вважається вадою, хоча бажаним є чистий профіль бродіння. Припустима незначна кількість ДМС.
Вигляд: колір від дуже світлого солом’яного до блідо-жовтого. Біла піна рідко буває тривкою. Дуже прозорий.
Смак: досить нейтральний, з хрустким і свіжим післясмаком. Завдяки низькому рівню гіркоти, можуть відчуватися зернові чи кукурудзяні ноти у незначних чи дуже незначних кількостях, і створювати враження солодкості. Хмелеві ноти коливаються від повної відсутності до малопомітного рівня, можуть бути квітковими, пряними, трав’янистими (проте дуже рідко настільки яскраві, щоб визначити їх характер). Хмелева гіркота від низької до дуже низької. Баланс може коливатися від дещо солодового до ледь гіркого, але більш-менш нейтральний. Висока карбонізація може підкреслювати хрусткість сухого післясмаку. Чистий лагерний профіль бродіння.
Консистенція: дуже легке (інколи водянисте) тіло. Дуже висока карбонізація, трохи пощипує за язик.
Коментарі: має на меті задовольнити смак якомога ширшої аудиторії. Будь-який яскравий смак вважається хибою.
Історія: компанія Coors певний час варила легкий лагер у ранні 1940-ві. Сучасну версію у 1967 р. випустив Rheingold, щоб привабити споживачів, які дотримувалися дієт, але популярність спіткала цей стиль у 1973 р., коли Miller Brewing викупили рецепт і почали агресивне позиціонування пива для прихильників спорту зі слоганом “чудово смакує, калорій бракує”. Таке пиво стало найбільш продаваним пивом США у 1990-их.
BJCP 2015

Оскільки технічні можливості можуть варіюватися в залежності від пивоварні, або якщо Вам потрібна додаткова інформація, будь ласка,  зв’яжіться з нами.