Бельгійський Житній IPA (Belgian Rye IPA)

Масова часта сухих речовин у початковому суслі – 18%
Алкоголь – 6,7 % об
EBC (колірність) – 32

Засип (100% Weyermann®):

Pale Ale Malt – 41%

Vienna Malt – 24%

Rye Malt Pale – 11%

Wheat Malt Pale – 11%

Cararye® Malt  – 5%

Затирання (Настійний метод):

бетаглюканова пауза 37°C – 15 хв.;
білкова пауза                52°C – 15 хв.;
мальтозна пауза          64°C – 40 хв.;
пауза оцукрення          72°C – 20 хв.;
перекачка на фільтрацію 78 °C.

Охмелення:

40 IBU 
При кип’ятінні (T’nT, Belma),
На вірпул (T’nT, Enigma),
Dry hop (Enigma, T’n’T).

Рекомендовані пивні дріжджі:

Стиль (BJCP 2015): 21B. Спеціальний ІРА (Specialty IPA)
Загальне враження: по балансу це упізнаваний ІРА, охмелене, гірке, досить сухе пиво з якоюсь додатковою рисою, яка вирізняє його зі стандартних категорій. Повинен бути питким, незалежно від підвиду. Надмірні різкість і важкість будуть вадами, оскільки яскраві смаки і аромати борюкатимуться з хмелем та іншими складниками.
Аромат: хмелевий аромат повинен бути виразним, профіль хмелю залежатиме від конкретного підвиду ІРА. Можуть бути присутні інші ароматичні профілі, але хміль зазвичай є найвиразнішим.
Вигляд: колір залежить від конкретного підвиду ІРА. Більшість зразків має бути прозорою, хоча деякі стилі з високим вмістом крохмальних додатків чи нефільтровані версії з холодним охмеленням можуть бути мутнуватими. Темніші зразки будуть непрозорими за рахунок кольору. Хороша стійка піна з забарвленням залежно від підстилю.
Смак: хмелевий смак від помірно-незначної до високої інтенсивності, з профілем, притаманним сортам, які використовують у конкретному підстилі. Хмелева гіркота від помірно-високої до дуже високої, знову таки залежно від підстилю. Солодовий профіль від стриманого до середньо- інтенсивного, відповідно конкретного виду спеціального ІРА. Типовим буде фінал від сухого до середньо-сухого. У міцніших версіях можуть бути помітні чисті алкогольні ноти. Різні підстилі можуть демонструвати додаткові солодові чи дріжджові відтінки.
Консистенція
:
м’який, тіло від середньо-легкого до середнього. Середня карбонізація. Прийнятні алкогольні натяки у міцніших версіях.

Оскільки технічні можливості можуть варіюватися в залежності від пивоварні, або якщо Вам потрібна додаткова інформація, будь ласка,  зв’яжіться з нами.