Beech Smoked Barley Malt Weyermann® Malty Monday

Beech Smoked Barley Malt Weyermann® Malty Monday

У лінійці копчених солодів Weyermann® представлені два солоди це: Beech Smoked Barley Malt Weyermann® (ячмінний солод копчений буком) та Oak Smoked Wheat Malt Weyermann® (пшеничний солод копчений дубом). Традиція копченого пива існує століттями. Навіть у  XIX столітті всі пива мали копчені ноти через процес сушіння на відкритому вогні. Лінійкою копчених солодів Weyermann® продовжує цю традицію.

Сьогодні ми зупинимось  на Beech Smoked Barley Malt Weyermann®, це світлий солод (від 4,0 до 8,0 EBC) який можна задавати у засип до 100%, якщо ви бажаєте отримати виразний копчений аромат характерний для традиційного Rauchbier. Якщо ж ви бажаєте отримати легкі ноти копченості у вашому пиві, ми радимо задавати до 10% копченого солоду у засип.

Пивні сомельє Weyermann® описують гамму ароматів як копчену з медовими нотами, присутніми ароматами гвоздики, ірису, карамелі, какао та хлібної скоринки.

Ідеальним доповненням до копченого солоду є Carafa® Weyermann, як приклад Schlotfegerla® пиво зварене на пивоварні Weyermann®.

Окрім пивоваріння  копчений солод використовують також при виробництві дистилятів.

Бажаємо “щасливого пивоваріння” в будь-якій точці світу, з Beech Smoked Barley Malt Weyermann®!