Chocolate Rye Malt Weyermann® Malty Monday

Chocolate Rye Malt Weyermann® Malty Monday

Вітаємо жінок з святом 8-го березня і даруємо їм справжній шоколадний подарунок у черговий Malty Monday – цим подарунком буде Chocolate Rye Malt від Weyermann®. Бажаємо жінкам досягати найвищих вершин у всьому, ми впевнені, що вам все до снаги!

Сьогодні ми говоримо про Chocolate Rye Malt Weyermann® Шоколадний житній солод Weyermann®.

У солодовні Weyermann® у Бамберзі солод переважно виробляють із солодового ячменю. Солода з пшениці, жита та спельти доповнюють асортимент (понад 85 різних солодів!) лідера світового ринку спеціальних солодів.

Наші експерти рекомендують шоколадний житній солод Weyermann® для пива верхового бродіння. Колірність за шкалою ЕВС становить від 500 до 800. З додаванням від 1 до 5%, наш солод підсилює типовий аромат темного елю, а також колір пива.

Переважаючими смаками Chocolate Rye Malt Weyermann®  є кава, темний шоколад та хлібна скоринка. Також можна розпізнати ноти какао, смаженого мигдалю та темної карамелі.

Подібно до солодів Carafa®, Carafa® Special та шоколадного пшеничного солоду Weyermann®, Chocolate Rye Malt Weyermann® також пропонується в органічній якості на замовлення – сертифікований BCS Öko-Garantie DE-ÖKO.

Бажаємо “щасливого пивоваріння” в будь-якій точці світу, з Chocolate Rye Malt Weyermann®!