Did you know? Гарбузове пиво.

Did you know? Гарбузове пиво.

Одним з альтернативних інгредієнтів для пивоваріння є гарбуз, то ж давайте дізнаємось що це за «фрукт» та з чим його їдять варять. Отже, декілька фактів:

  • Гарбуз походить з ботанічного сімейства гарбузових, його близькими родичами є диня, кавун, огірок, кабачок тощо.
  • Гарбуз багатий на цукри, що робить його ідеальним для пивоваріння.
  • Найдавніша згадка про цю рослину датована 1547 роком, після початку колонізації Америки.

Перше гарбузове пиво зварили колоністи, дефіцит сировини спонукав їх шукати нові інгредієнти  на заміну солоду. Навіть колоністи з Баварії які звикли варити пиво згідно «Закону про чистоту пива» не гребували використовувати гарбузи у своєму пиві. Після того як технологія варки пива з гарбузом була вдосконалена та стала звичною для колоністів, гарбузове пиво іммігрувало на батьківщину деяких колоністів, насамперед в Англію та прижилось там як один із ординарних сортів.

Найстаріший рецепт гарбузового пива (нажаль без авторства), був знайдений у Філадельфії Беном Франкліном та був опублікований у 1771 році, ось цей рецепт – «Гарбуз потрібно подрібнити та вичавити з нього сік, як з яблук. Після цього прокип’ятіть сік деякий час та процідить від волокон та інших включень. Додайте хміль та збродіть сусло так само як ви робите це з солодовим пивом».