«The London And Country Brewer»

«The London And Country Brewer»

«The London And Country Brewer», новаторська, для свого часу, книга про науку пивоваріння. Вона пережила вісім видань з 1734 по 1759 роки. Це одна з найважливіших книг про пиво, коли-небудь написаних, оскільки в ній вперше описується використання наукового процесу для практик, які раніше були виключно емпіричними. У ній технічні деталі пояснюють багато аспектів процесу пивоваріння, таких як солод, затирання, та якість пива. Вперше описано виробництво світлого та спеціальних солодів, у тому числі вплив різних типів печі, палива та температури. Книга також підтверджує, що більшість пивоварів того часу перестали використовувати пшеницю для солоду і використовували майже виключно ячмінь.

Анонімний автор описується як «особа, яка раніше працювала в громадській пивоварні в Лондоні, та 20 років проживала в країні». Про автора відомо небагато, але цілком імовірно, що він здобув свої пивоварні знання в Лондоні до 1720 року. Автор каже, що книга написана для багатьох жителів міст і містечок, а також для мандрівників, які тривалий час страждали від неякісних сортів пива та елю. У цьому автор звинувачує погані солоди, недостатнє кип’ятіння сусла, використання «шкідливих інгредієнтів» і відсутність навичок багатьох пивоварів.

У передмові до книги автор каже, що він «намагався звернути увагу на численні переваги тіла та гаманця, які можуть виникнути завдяки належним знанням та управлінню пивоварінням солодових напоїв, які мають найбільше значення, оскільки вони є в значній мірі продуктом харчування».